אודותינו

 
 

דמיטרי צחנסקי, אומן קרמיקה ותיק ועתיר ניסיון, מתמחה בעיצוב ובייצור של מוצרי קרמיקה המשלבים אומנות עם אמנות ועם פונקציונליות חסרת פשרות. מזה 25 שנה עוסק דמיטרי בתחום, מתוך אהבה גדולה ומסירות אין קץ. התוצאות ניכרות בכל עבודותיו, שאת חלקן תוכלו לראות בגלריות האתר.

בין אם המדובר בבניית מודלים, תבניות גבס או מוצרים שונים אחרים דמיטרי מלווה את תהליך הייצור, משלב התכנון והעיצוב ועד להשלמת הייצור על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, דמיטרי בוחר בקפידה את החומרים המתאימים לביצוע העבודה, בהתאם לסטנדרטים של איכות, אסתטיקה ותקציב.

קצת היסטוריה ורקע מקצועי
את הכשרתו המקצועית רכש דמיטרי במכללה לאומנות אשר בסרטוב, רוסיה, שם למד עיצוב, ציור וביצוע מוצרים אומנותיים. במסגרת לימודיו התנסה בעבודה במפעלי הפורצלן הידועים "לומונוסוב" (סנט פרסבורג), "דולבו" ו"גז'ל" (מוסקבה).

לאחר סיום לימודיו עבד בעיצוב ובייצור פורצלן באיכות גבוהה במפעל המשפחתי של משפחתו ברוסיה. לאחר עלייתו לארץ ב-1994, החל לעבוד במפעל "אנת" ביציקת תבניות וגלזורות, ולאחר מכן ב"מפעל אבי כלי נוי" העוסק באותו תחום.

בטרם הקים את סטודיו Artavnit עבד  באקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל בירושלים בתחום תבניות ויציקות במחלקת עיצוב קרמי במשך 6 שנים ובסטודיו לעיצוב כלי בית ותאורה של "סמי די" בתל אביב, שם עסק בתבניות ובפיתוח של גופי תאורה ופסי ייצור, וכן בסטודיו "ליאור קרמיקה", שם ייצר ופיתח מוצרים עבור רשת "סבון של פעם". עוד עבד כמודליסט במפעל "חרסה" הידוע המתמחה בייצור כלים סניטריים וכן לימד במחלקה לעיצוב תעשייתי – מכון אבני, תל אביב.

סטודיו לעיצוב קרמי – Artavnit
לאחר שנים ארוכות של עיסוק בלתי פוסק בתחום, הקים דמיטרי ב-2008 את הסטודיו הפרטי שלו – סטודיו Artavnit בתל אביב. אל תוך הסטודיו ומוצריו נמזגים כל הניסיון, הכישרון והאהבה לתחום. הסטודיו שם לו למטרה לספק ללקוחותיו פתרונות איכות לכל דרישה, וזאת תוך האזנה קשובה לדרישות הלקוח וחשיבה מקורית ויצירתית.

 

• דימיטרי בסטודיו.

 

  

 

 

 


 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר